27 Kasım 2018

Kasko'dan değerinin altında da olsa bir miktar paramızı aldık ve motosiklet arayışımız başladı. Biraz bagaj hacmi yüksek bir şeyler arayışına girip önce Silverwing  400, Burgman 400, Sym Maxsym 400 gibi modellere baktım. Ancak bütçemiz dahilinde çok kötü durumda motosikletlerle tanıştık. Yaklaşık üç aydır motosikletsiz olmak da psikolojimizi cidden kötü etkiledi. Artık daha fazla dayanamayacağım tekrar 250 cc klasmanında motosiklet bakayım dedim ve daha önce Daelim'i seçmemde mantıklı bir sebep vardır, tekrar araştırma sürecine girmeye gerek yok diyerek Daelim S3 serisinde motosikletleri incelemeye başladım.

Bir arkadaşım vasıtası ile 2015 model Siyah renkli 16.800 km'de bir Daelim S3 bulup aldım. Böylece macera aynı rengi ile kaldığı yerden devam ediyor diyebiliriz.

Yeni Plakamız 34 YK 9734, yolda görürseniz bir selam verirsiniz artık :))))

Hoşgeldin 

6 Aralık 2018

Motosiklet üzerinde topcase olmadan bize geldi, ancak evde bir çantamız var. Bununla birlikte tabla siparişini motosikleti alır almaz verdim. Tek eksiğimiz çanta demiri (motosikletten anlamayanlar, bir çanta için ne çok parça lazım diyordur şimdi), bunu da facebook grubundan tanıştığım Çağdaş Üstün'den temin ettim. Yeni yeni bu işe girdiler ve yaptıkları ürün görsellik açısından çok başarılı, sağlamlık hakkında yorumlarımı kullandıkça yazarım.

Daha önce Atınç Bey'den aldığım demir fiyat olarak uygun ve kalite olarak sağlam olsa da, kullanışlılık adına eksileri vardı. Artçım kesinlikle memnun değildi :) Bakalım bu sefer memnun edebilecek miyiz ? :D

Seyahat etmeyi seven bir çiftin sıradan/sıradışı maceraları

İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi’nde 2008 yılında başlayan arkadaşlığımız, sevgimiz günümüze kadar süre geldi. Bu süre içinde gerek yurtiçi gerekse yurtdışı birçok noktaya seyahat fırsatımız oldu. En güzel anılarımızı bu seyahatlerde yaşadığımızı ve hayatın da hızlı akışından dolayı birçok şeyi gün geçtikçe unuttuğumuzu farkedince bu blog kaçınılmaz oldu…

  • Black Instagram Icon
  • Black Facebook Icon
  • Black YouTube Icon