5 Ekim 2017 - Hayırlı Olsun ! 

Bugün 2013 model S3'ümüzü Maltepe Satürn Motors aracılığı ile satın aldık. 

KM : 6.500 

 

Satınalma fiyatı : 10.400 TL

750 cc Integra'dan sonra biraz değişik geldiğini söyleyebilirim. Tuş kombinasyonlarında kornanın yeri iki motosiklette de farklı olduğu için biraz temkinliyim :) 

9 Kasım 2017

S3'ü aldığımız gün ufak tefek sıkıntıları olduğunu farkettik. Ancak işlerimizin yoğunluğu dolayısıyla üstüne düşemedik ve ancak 9 Kasım tarihinde Hamza Usta'yı arayıp dertlerimizi anlatabildik. Her iki tarafın da yoğunluğu nedeniyle 18 Kasım'a randevulaştık.

1) Benzin sızıntısı : Motosikleti aldığımız ilk gün depo boştu ve en yakın benzincide durup, biraz benzin aldık. Ancak çok az almamıza rağmen motosiklet benzin kaçırdı. Sonraki her benzin alışımızda aynı durum ile karşılaştık. Hamza Usta tamir edebileceğini söyledi.

2) Sele açma düğmesi : Seleyi açmak için kullanılan düğme işini yapmıyor, bundan dolayı manuel açmak için kilitli bölümdeki halatı kullandık. Hamza Usta bunun düğme arkasındaki röleden kaynaklı olduğunu söyledi.

Seyahat etmeyi seven bir çiftin sıradan/sıradışı maceraları

İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi’nde 2008 yılında başlayan arkadaşlığımız, sevgimiz günümüze kadar süre geldi. Bu süre içinde gerek yurtiçi gerekse yurtdışı birçok noktaya seyahat fırsatımız oldu. En güzel anılarımızı bu seyahatlerde yaşadığımızı ve hayatın da hızlı akışından dolayı birçok şeyi gün geçtikçe unuttuğumuzu farkedince bu blog kaçınılmaz oldu…

  • Black Instagram Icon
  • Black Facebook Icon
  • Black YouTube Icon