top of page

17 Mart 2018

Kilometre : 11.300

Bu hafta sonu eşimle kampa gitmeye karar verdik, aklımızda bir soru işareti var. Bu kadar eşya ile iki kişi S3'e sığabilecek miyiz ?

Kamp eşyalarımız kabaca şöyle ;

Bir çadır

İki mat

İki tulum

İki sandalye

İki hamak

Bir kamp mutfağı (tencere, tava, çaydanlık vb.)

Bir çadır altlığı

Bir piknik örtüsü

Bir balta

İki torba abur cubur

Kılık kıyafet

Kozmetik, hijyen, elektronik

İki kitap

İki kamp ocağı

Üç tüp kapsül (Ocak için)

Bir rüzgar siperliği

Ivır zıvır bir sürü mutfak ekipmanı.

Sonuç olarak sığdık mı ?

Çok konforlu olmayacak şekilde topcase, sele altı, topcase üstü, ve kucağımızda bir çanta ile tüm eşyalarımızı alarak Sahilköy'e bir saatte ulaştık.  Dönüşte abur cuburlar tüketildiği için biraz daha rahat bir şekilde döndük. Çözüm önerisi olarak soft yan çantalara ihtiyacımız olduğuna karar verdik, böylece kucağımızda ki çantadan kurtulup konforlu bir şekilde ulaşım sağlayabiliriz.

06 Nisan 2018

Yan Çantalarımıza kavuştuk!

Uzun zamandır yerli üretim ürünleri inceleyerek, kalite noktasında şüphe duymadıklarımıza fırsat verme yönünde düşüncelerimiz  var. Bunlardan bir tanesi ile tanışmamız da bugüne kısmetmiş :) 

 

Bir süredir Facebook üzerinde EYUPTO isimli bir firmayı takip ediyor, hakkında gelen güzel yorumlarla mutlu oluyorduk. Birkaç hafta önce yaptığımız kampa giderken aramıza aldığımız Tomshoo marka çanta, her ne kadar işimizi görmüş olsa da, konforsuz bir yolculuk yaptık. Bu gezimiz sonrası softcase yan çantalar almaya ve bunlara da yüksek paralar harcamamaya karar verdik. Avrupa yakasında bulunan EYUPTO bizim için ters bir lokasyonda olsa da ziyaretlerine gittik, Eyüp Bey çok sıcakkanlı bir şekilde bizi karşıladı, ürünlerini tanıttı, beğendiğimiz modelin S3'ümüze yerleştirilmesine kadar yardımcı oldu.

Yan çanta bizim ihtiyacımızı görecek hacime sahip, körüklü değil bu da daha uzun ömürlü olması için bir tercih nedeni, motosiklet üzerinde sallanmadan durabilmesi için üç farklı halat ile veriliyor, yağmur gibi kötü hava şartlarından etkilenmemek adına içinden yağmurluk da çıkıyor. Bu güzel ürün için ödediğimiz fiyat 170 TL.

Eyüp Tosunoğlu'na 0535 717 66 12 no'lu telefondan veya Facebook'ta Eyupto sayfasından ulaşabilirsiniz. 

bottom of page