Booking.com Üzerinden %10 İade Almak

Hemen hemen hepimiz, konaklama rezervasyonlarımız için Booking.com sitesini kullanıyoruz. Peki konaklamanızı gerçekleştirdikten sonra %10 iade alabileceğinizi söylesek ? 

booking.png

Booking her ne kadar ülkemizde kapatılmış gibi görünse de VPN yaparak gerek yurt içi gerekse yurt dışı rezervasyonlar yapabilmek mümkün. Üstelik bu işlem çok da kolay. Nasıl mı yapılır ? Bunun için sizi VPN ile Booking 'den rezervasyon yapmak yazımıza alalım.

Booking'in Arkadaş gibisi yok! kampanyası sayesinde, bizim sizlerle paylaşacağımız link üzerinden konaklama sağlayacak olursanız, konaklama  ücretinizin %10'u tutarında iade alıyorsunuz.

 

İademi ne zaman alacağım?

1) Booking.com linkimiz üzerinden giriş yaptınız.

2) İstediğiniz rezervasyonu yaptınız.

3) Kredi kartı ile ödemenizi gerçekleştirdiniz.

4) Seyahat günü geldi, çattı :)

5) Konaklamanızı yaptınız.

6) 30-60 iş günü içinde iadeniz kartınıza yapıldı.

Bu konu ile ilgili daha detaylı bilgi almak isterseniz Booking.com sitesinin sıkça sorulan sorular bölümüne  ulaşabilirsiniz.

Seyahat etmeyi seven bir çiftin sıradan/sıradışı maceraları

İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi’nde 2008 yılında başlayan arkadaşlığımız, sevgimiz günümüze kadar süre geldi. Bu süre içinde gerek yurtiçi gerekse yurtdışı birçok noktaya seyahat fırsatımız oldu. En güzel anılarımızı bu seyahatlerde yaşadığımızı ve hayatın da hızlı akışından dolayı birçok şeyi gün geçtikçe unuttuğumuzu farkedince bu blog kaçınılmaz oldu…

  • Black Instagram Icon
  • Black Facebook Icon
  • Black YouTube Icon