top of page

Doğum Tarihi : 18.09.2017

Cinsi : British Short Hair

Cinsiyet : Erkek

19 Kasım 2017 soğuk bir pazar günü Ataköy'e sahiplenmeye gittik. Çok büyük bir hayvansever olan ve aynı zamanda sahipleneceğimiz yavrunun da babasına sahip olan Burcu Hanım, sağolsun her konuda bize destek oldu. Yavruyu annesinin yanından alır almaz, ricalarımız sonucu kapanma saatini esneten veterinerin yanına gidip, iç-dış parazit aşılarını olup, halihazırda kullandığı kumu ve mamasını da satın alarak (toplam 168 TL), babasının elini öptürmeye yöneldik. Benim öyle bir yavrum yok tavrı ile karşılaşınca, her şey için Burcu Hanım'a teşekkür edip taksi ile önce Marmaray'a sonra da metro ile Göztepe Köprüsü'ne kadar gelip, mümkün olduğunca hızlı bir şekilde yeni yuvasına getirip, sıcacık yatağına yatırdık. İlk gece biraz ağlamalı geçse de, tuvaletine, yatağına çabuk alıştı ve yaptığı şapşal hareketlerle bir anda evin neşesi oldu.

Çok oyuncu olan yavrumuza AliExpress sitesinden oyuncaklar sipariş etmiştik, gelen ürünler bizim tahminimizin üzerinde dikkatini çekti.

24 Kasım Black Friday ile internetten eksik olan ürünlerimiz için sipariş verdik.

Mama : 

Kum : 

Tuvalet Kabı :

Tırmalama Direği : 

Kedi Kumu Küreği : 

26 Kasım 2017, bugün yavrumuzun karma aşısı yapılacak. Çevremizde olan veterinerler için kısa bir araştırma yapıp Evcil Dostum Veteriner Kliniği'nden İlker Bey ile iletişime geçtik. Karma aşısı yapıldı, tırnakları kesildi (toplam 70 TL).

bottom of page